PR, reklamní agentura, reklama - cerva30 - reklama, komunikační agentura, praha, česko - 30. výročí vzniku společnosti CERVA GROUP a.s.

30. výročí vzniku společnosti CERVA GROUP a.s.

10. listopadu 2021 jsme v Křišťálovém sále v Ruském centru vědy a kultury v Praze uspořádali setkání pro zaměstnance a jejich přátele, aby zde oslavili 30. výročí vzniku firmy.

Akce byla koncipována jako neformální setkání, jehož se zúčastnilo vedení společnosti i s doprovodem. Přítomni byli i zástupci velvyslanectví RF v ČR a ředitelé významných společností s ruskou účastí, působící v Česku.

Připravili jsme pro účastníky večera bohatý kulturní program. Hlavními hvězdami večera byli například Jurij Kruglov, sólista opery Národního divadla v Praze nebo známý hráč na akordeon Server Abkerimov. Hosté měli možnost se do zábavy i zapojit – připravili jsme pro ně několik soutěží. Jedním z vrcholů večera byla interaktivní Chemy Show.

V neposlední řadě byl tento večer také o dobrém jídle a pití. Bohatou nabídku obojího zajistilo bistro AnnaVanna, které se specializuje na ruskou kuchyni.